20/05/2021

Ons team breidt uit

Merci Katty!

Katty Heveraet was bijna 25 jaar onze front office medewerker en klantenadviseur. Klanten kennen haar als hun eerste aanspreekpunt in het kantoor Roeselare. Op 27 mei komt ze voor de laatste keer werken, want daarna gaat ze op pensioen. We willen haar nog een keer bedanken voor haar voortdurende inzet en haar fantastische onthaal van elke klant die binnenwandelde. Merci Katty, geniet van je welverdiende pensioen!

Welkom Heidi!

Katty’s stoel wordt ingenomen door onze nieuwe medewerker Heidi Cools. In het kantoor in Roeselare wordt zij jouw nieuwe front office aanspreekpunt voor eerstelijnsadvies en het dagelijks bankieren. We zijn overtuigd dat Heidi met haar jarenlange bankervaring dezelfde service en top klantenervaring zal bieden.

Hallo Angelina!

We voegen nog een aanwinst toe aan ons team: welkom Angelina Nicastro. Geroutineerd in verzekeringen en met enorme gedrevenheid, zal ze het team verzekeringen versterken.

Check onze vernieuwde site

Nog een laatste nieuwtje: onze site kreeg een update. Neem zelf een kijkje en vertel ons gerust wat je ervan vindt!

Deel dit nieuwsbericht: